Заказать тюбинг

1000 максимум символов

Заказать звонок

На сьогоднішній день порядок нашого життя не зовсім сприятливий для сімейних взаємовідносин. Наші діти швидко дорослішають, залишаючись наодинці вдома. Коли батьки на роботі, діти в школах - родина майже не бачиться (добре, якщо це відбувається під час вечері). На вихідних не вистачає часу та сил відпочити усією родиною - нажаль, є інші буденні турботи. 

Але, чому не можна хоча б на один день відмовитися від побутових проблем, заради спільної сімейної прогулянки на байдарках або каяках? 

Адже, сімейний відпочинок - це найкраща можливість відчути єдність сім'ї. Це можливість чути один одного, відкривати нові спільні інтереси та зовсім по іншому дивитися на світ. 

У сімейних сплавах немає нічого важкого. Навіть непосидючі діти, затамувавши подих, зазвичай спостерігають за річкою, просять повеслувати. Головне, аби батьки реагували спокійно, деколи з усмішкою, на дитячі пустощі. 

Відкрити секрети сімейного (нехай, навіть дитячого) сплаву хочемо на прикладі нещодавної подорожі річкою Сироватка (що є лівою притокою Псла). 

Другого травня об 11:00 під мостом р. Сироватка зібралася така відносно невеличка компанія - команда Відчайдухів; з них - дві сім'ї з дітьми та ще четверо дорослих. 

 

Поки дорослі готували байдарки до сплаву, діти досліджували околиці берега річки. Дівчатка дружньо бігали полем, спускалися до самої води, а потім зацікавлено спостерігали за дорослими.   

 

Маленький турист:

 

Природа цієї місцевості надзвичайно красива (місце старту - другий міст від Старого села):

 

Перед стартом обов'язково необхідно виконати ритуальне дійство - поснідати. Як без цього?laugh

Вже о 12.00 годині ми відчалили від берега.

  

Річка дуже гарна! Деколи нагадує р. Удай своїми розмірами (така ж широка), деколи - р. Реть (багато очерету).

  

Саме в цих очеретах ми й заблукали. На годиннику 13:07, звіряємося з навігатором. Карта Google каже, що пройти можна (вже навіть у саму р. Псел), проте малодієво. Ми й справді спочатку намагалися пройти напролом, але потім врешті-решт вирішили, що необхідно вертатися до місця розвилки. 

  

До речі, а чим же займаються діти, поки дорослі веслують? Відповідь проста: граються. Водяні пістолети, якими так легко можна набрати води та поцілитися у сторону очерету, або іншої байдарки; коники - улюблена іграшка, разом з якою малеча спостерігає за тим, як курсує байдарка річкою. Або, навіть, спроба повеслувати самому. Дітям цікаво, батьки - спокійні.

 

А далі знову "чиста" річка, без очерету:

 

До речі, село зліва від нас - це с. Нижня Сироватка:

Если вы хотите отдохнуть по-настоящему, свяжитесь с нами прямо сейчас!

Оставьте заявку, и наши менеджеры Вам перезвонят

1000 максимум символов

Контакты

  • г. Сумы, Харьков, Киев
  • 099-069-069-8

Сплавы на байдарках, выезды с палатками, тимбилдинг, экстремальный отдых. Отдыхайте активно вместе с Центром Активного Отдыха "Відчайдухи"!