Заказать тюбинг

1000 максимум символов

Заказать звонок

Для одноденних маршрутів ЦАВ "Відчайдихи" пропонує розглянути такі напрямки:
 
"Велика Чернеччина – Суми", "Барилівка – Велика Чернеччина", "Велика Рибиця – Барилівка".

З 7-го по 9-те березня команда Відчайдухів перебувала на святковому байдарковому сплаві (на честь 8-го березня). Для активного відпочинку вибір павна річку Реть, що розташована в Кролевецькому районі, Сумської області, - ліва притока Есмані (басейн Дніпра).

 

⠀Вечір 11 травня закінчився доволі приємною прогулянкою річкою Псел. 
⠀Здавалося, нічого незвичайного: сонячно, тепло  – бери байдарку з веслами й гайда на річку. Однак, незвичайним було лише одне - молодий вік наших туристів. Це були зовсім юні дівчатка: Катя - 4 рочки та Марія - 11 років (звичайно прогулянка річкою відбувалася у супроводі дорослої людини). 
⠀Сплавлялися красуні р. Псел, починаючи від Баранівського мосту до мосту КРЗ. 
 
Ось що вони розповіли Центру Активного Відпочинку «Відчайдухи» про свої враження від вечірньої прогулянки містом.

 

1. Бронирование байдарок осуществляется после оплаты 50% от суммы полной стоимости проката байдарок / каяков.

Оплатить заказ можно одним из ниже перечисленных способов:- готівковими коштами під час особистої зустрічі;

- перерахування на картку ПриватБанку;

- перерахування на безготівковий рахунок підприємця.

 

На сьогоднішній день порядок нашого життя не зовсім сприятливий для сімейних взаємовідносин. Наші діти швидко дорослішають, залишаючись наодинці вдома. Коли батьки на роботі, діти в школах - родина майже не бачиться (добре, якщо це відбувається під час вечері). На вихідних не вистачає часу та сил відпочити усією родиною - нажаль, є інші буденні турботи. 

Але, чому не можна хоча б на один день відмовитися від побутових проблем, заради спільної сімейної прогулянки на байдарках або каяках? 

Адже, сімейний відпочинок - це найкраща можливість відчути єдність сім'ї. Це можливість чути один одного, відкривати нові спільні інтереси та зовсім по іншому дивитися на світ. 

В прошлую субботу (04 мая), несмотря на пасмурную погоду, изменчивый дождь и ветер, Центр Активного Отдыха «Відчайдухи» организовал для участников проекта «Сумская мастерская патриотического фото и кино» (который действовал при поддержке Управления молодежи и спорта Сумской ОГА) настоящий байдарочный пикник!

Если вы хотите отдохнуть по-настоящему, свяжитесь с нами прямо сейчас!

Оставьте заявку, и наши менеджеры Вам перезвонят

1000 максимум символов

Контакты

  • г. Сумы, Харьков, Киев
  • 099-069-069-8

Сплавы на байдарках, выезды с палатками, тимбилдинг, экстремальный отдых. Отдыхайте активно вместе с Центром Активного Отдыха "Відчайдухи"!